Komentáře prvních majitelů kuchařky

Právě jsem prolistovala Velkou knedlíkovou kuchařku a jsem nadšená. Mile mě překvapilo, že jsou tu i recepty na omáčky a masíčka. V závěru píšete, že byste rádi navázali na tradici kuchařek předávaných další generaci a přesně na to jsem myslela nad recepty. Úplně to vidím, jak dcera říká svým dětem: "Na tuhle kuchařku bacha, ta je ještě po babičce" Martina B. Super kniha, konečně ji mám doma. Je to opravdu knedlíkový skvost plný inspirací, nádherné fotky i aranže jídel. Těším se z ní, nejen jako z kvalitní knihy, ale že podle ní mohu zkoušet i méně známé varianty knedlíků. Vřele ji doporučuji ke koupi. A musím i poděkovat za rychlé zaslání. Belladonna B. Právě si kuchařkou listuji, je to krásná práce. Myslela jsem, že v ní budou pouze recepty na knedlíky, ale je tam spousta receptů i na omáčky, pečení a vaření, včetně polévek. Skutečná perla mezi kuchařkami (v mých 61 letech je tato třetí, kterou jsem si sama koupila, ostatní jsem dostala nebo zdědila). Jitka J.

Kuchařku už mám doma. Musím říct, že je naprosto úžasná. Jak kniha jako taková, tak svým obsahem. Díky za spoustu inspirace, první bude asi knedlík s jedlými kaštany, protože ty zrovna mám doma, stejně tak jako čerstvé srnčí a kančí.  Naděžda K.

 Nejen že se mi líbí ale je úžasná a luxusní. Knedlíky dle vašich receptů jsou naprosto famózní. Už je jinak vařit nebudu než jen a pouze podle Vaši knihy. David K.

Vše dorazilo v pořádku. Kniha je opravdu moc pěkná, hned se o víkendu chystám nějaký Váš recept vyzkoušet.  Lenka H.

 Zakoupeno, přišla a budu kupovat ještě jednu dceři k Vánocům
Sara S.

Velkou knedlíkovou kuchařku mohu vřele každému jen a jen doporučit. Spousta zajímavých receptů.  Stanislav K.

Děkuji za knihu. Je perfektní. Mám už jí doma a jsem spokojená. Doporučuji Eva B.

Moc děkuji za rychlé dodání kuchařek. Je úžasná, včera z ní vařeno. Jsem spokojená.  Věřím, že ta druhá, jako vánoční dárek, udělá taky velkou radost :-)  Monča Ž.

Dneska jsem si vyzvedla vaší kuchařku a moc se mi líbí. Už se těším až mi ji donese Ježíšek. Určitě budeme zkoušet vaše recepty. Moc děkuji. Jana K.

Včera dorazila. Je moc povedená. Už jsme sestavili fárplán, čím začneme :-) Renata I.

Kniha se mi moc líbí. Vyzkoušela jsem pár receptů. Velice mě chutnaly chlebové knedlíky :-) Eva B.

VELKÁ KNEDLÍKOVÁ KUCHAŘKA

Veletucet knedlíků v české kuchyni

Takto přehledně popsané recepty na knedlíky na jednom místě na trhu ještě nebyly!
Knedlíková kuchařka je poklad, který najde využití v každé domácnosti. Oslovuje milovníky dobrého jídla napříč generacemi, kteří se jí budou inspirovat po celé dekády.

Podrobnější informace

699
144 druhů knedliků
288 stran