Recenze knihy

Domov, to je knedlík. časopis Food únor 2021, strany 90 až 95

Velká knedlíková kuchařka aneb Veletucet knedlíků v české kuchyni potěší všechny, pro které knedlík znamená domov. Jste knedlíkoví fanoušci nebo je máte doma a chcete jim udělat radost? Potom se vyplatí zacílit na tuto knižní novinku, kde budete mít po ruce spoustu výborných receptů na knedlíky a jejich příbuzné, jako jsou brynzové halušky, tyrolské taštičky, kloss, rýžové knedlíčky se sezamovými semínky … Kuchařka je velké kolektivní dílo. Když se před lety ukázalo, že „nekonečný“ knedlíkový seriál společnosti Knedlíky Láznička má větší potenciál, než jsou sociální sítě, dala se dohromady parta

nadšenců, kteří vaření a knedlíky zvlášť milují. Vedle šéfkuchaře společnosti Knedlíky Láznička Petra Kosinera, autorek kuchařek Jany Florentýny Zatloukalové a Kateřiny Bednářové jsou to Adéla Hálková a Michaela Holinková Popková se svým nakladatelstvím Došel Karamel, fotograf David Turek a stylistka Markéta Zindulková, jejichž práci znáte také ze stránek F.O.O.D.u, food stylistka Lenka Táchová a v neposlední řadě otec celého projektu, jednatel společnosti Knedlíky Láznička Vladimír Zikmunda.

VELKÁ KNEDLÍKOVÁ KUCHAŘKA

Veletucet knedlíků v české kuchyni

Takto přehledně popsané recepty na knedlíky na jednom místě na trhu ještě nebyly!
Knedlíková kuchařka je poklad, který najde využití v každé domácnosti. Oslovuje milovníky dobrého jídla napříč generacemi, kteří se jí budou inspirovat po celé dekády.

Podrobnější informace

699
144 druhů knedliků
288 stran